Obsługa korespondencji
Urządzenia Pitney Bowes

Korespondencja
to nie tylko sposób komunikacji, ale również ważna wizytówka każdej firmy. Powinna być estetycznie przygotowana, złożona, zakopertowana, właściwie zaadresowana oraz dokładnie zważona i opatrzona odpowiednim znakiem opłaty pocztowej. Wymienione czynności wykonywane w biurze manualnie zajmują bardzo wiele czasu. Są całkowicie bezproduktywne dla pracowników. W ich oczach stanowią jedną z najbardziej nużących i nielubianych czynności.
Wymienione czynności wykonywane w biurze manualnie zajmują bardzo wiele czasu. Są całkowicie bezproduktywne dla pracowników. W ich oczach stanowią jedną z najbardziej nużących i nielubianych czynności. W efekcie wysyłamy tylko tyle listów ile jest konieczne by ściągnąć należności lub poinformować klientów o ważnych zmianach.

Jak usprawnić kontakty z klientami? Co zrobić by wiedzieli oni o naszych promocjach i akcjach marketingowych? Jak zbudować wizerunek firmy, która z jednej strony dba o swoich partnerów handlowych a z drugiej konsekwentnie buduje swój sukces?

Pitney Bowes to producent urządzeń oraz rozwiązań, które optymalizują czas i koszty potrzebne do efektywnej komunikacji z klientami. Niezależne od wielkości firmy, skali oraz rodzaju działalności w ofercie Pitney Bowes można znaleźć elementy idealnie odpowiadające potrzebom.

Podstawowe produkty Pitney Bowes to:
  • automatyczne składarki do listów; w cichy i precyzyjny sposób składają nasze listy do formy gotowej do umieszczenia w kopercie, najmniejszy model ma wielkość aparatu telefonicznego i może stanąć na każdym sekretarskim biurku,
  • kopertownice; stanowią rozszerzenie funkcji składarki, dodatkowo umieszczają złożone arkusze w kopertach i zaklejają je; występują w wersjach od nabiurkowej do produkcyjnej,
  • adresarki; umożliwiają czyste, estetyczne i zgodne z założonymi standardami adresowanie korespondencji, umożliwiają umieszczanie na kopertach kolorowych znaków, informacji lub logo firmy,
  • frankownice oraz elektroniczne wagi pocztowe; pozwalają na precyzyjne dobranie opłaty pocztowej oraz naniesienie jej na list bez konieczności naklejania znaczków.
Odpowiednie zestawienie urządzeń Pitney Bowes pozwala na stworzenie własnego centrum wysyłkowego.
Uzupełnieniem oferty Pitney Bowes są systemy kompleksowych rozwiązań oparte o zaawansowane technologie informatyczne służące automatyzacji procesów sortowania korespondencji oraz przesyłek w centrach logistycznych i pocztowych węzłach ekspedycyjno-rozdzielczych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty systemów do zarządzania strumieniem korespondencji masowej prosimy o kontakt z biurem handlowym.